Rubriky
Atawa

Zlatý dekorativní polštář Leah 30×50 cm od značky DekorStyle


Proč byste si měli pořídit tento polštář?

Zvyšuje pohodlí sezení na gauči

Pokud hledáte elegantní a stylový doplněk interiéru, který navíc zvyšuje pohodlí sezení na gauči, pak byste si měli pořídit dekorativní polštář Leah 30×50 cm od značky DekorStyle. Tento polštář poskytne oporu vaší páteři při relaxaci a navíc přidá vaší sedací soupravě zajímavý designový prvek.

Zútulňuje místnost

Zlatý dekorativní polštář Leah 30×50 cm je mimo jiné skvělým prvkem, který dodá vašemu interiéru příjemnou atmosféru. Při sezení na gauči se budete cítit ještě více jako doma a v místnosti bude vládnout útulná a relaxační atmosféra.

Jednoduchý a stylový

Polštář Leah 30×50 cm se svým jednoduchým a elegantním designem hodí do každé místnosti v jakémkoli stylu. Bez ohledu na to, zda máte moderní nebo tradiční interiér, tento polštář bude vypadat skvěle.

Specifikace produktu

Pokud si chcete pořídit tento dekorativní polštář, měli byste mít na paměti následující informace:

Materiál: 100% polyester

Barva: zlatá

Styl: glamour

Šířka: 50 cm

Hloubka: 30 cm

Pokyny pro čištění

Aby váš polštář Leah 30×50 cm vypadál stále jako nový, měli byste se držet následujících pokynů pro jeho čištění:

Prát na 30 stupňů – Vždy se řiďte pokyny na etiketě. Tento polštář by měl být prán pouze na 30 stupňů.

Nebělit ani nechlorovat – Pokud použijete bělidlo nebo chlor při praní, může dojít k poškození materiálu.

Nesušte v sušičce – Sušička nemusí být ideální pro tento typ polštáře. Raději nechte polštář uschnout přirozeně na vzduchu.

Nežehlit – Nepřibližujte žehličku k polštáři. Může dojít k jeho poškození.

Na závěr bych Vám chtěla nabídnout odkaz na stránku https://www.nabytekhned.cz/produkt/dekorstyle-dekorativni-polstar-leah-30m50-cm-zlaty, kde si můžete polštář Leah 30×50 cm objednat. Tento dekorativní polštář je nejen stylový, ale také odolný a snadno se čistí. Povlak lze navíc snadno sundat a prát v pračce. Určitě nebudete litovat své investice do tohoto krásného a praktického doplňku vašeho bytu.