Rubriky
Atawa

Zkuste novinku: Světle krémový koberec Elle Decoration Glow Loos, rozměr 80 x 150 cm

Chcete dát interiéru novou stylovou tvář? Tak sáhněte po tomto koberci z kolekce Glow od značky Elle Decoration. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše chodidla vám poděkují za záchranu od studené země, a hlavně bude krásně slušet vašemu interiéru. Tento světle krémový koberec bude dokonalým doplňkem každé místnosti.

O kolekci Glow

Tato kolekce nabízí koberce dvou typů – s výraznějšími vzory a bez vzorů. Obě dvě varianty jsou vedeny v lehce sladitelných a neutrálních tónech, jako je šedá, béžová či hnědá. Světle krémový koberec Glow Loos je ideální volbou pro ty, kteří preferují jednoduchost a přirozenost. Jeho skvělé zpracování vás příjemně překvapí.

O značce Elle Decoration

Francouzský šarm se značka Elle Decoration rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů. Proto jsou koberce značky Elle Decoration oblíbené u mnoha zákazníků.

Světle krémový koberec Elle Decoration Glow Loos

Chcete si objednat svůj vlastní koberec z kolekce Glow? Navštivte tuto stránku a staňte se majitelem kvalitního kousku, který zkrášlí váš domov.