Rubriky
Atawa

Výjimečná kameninová miska Colores s objemem 680 ml

Miska Colores v jednoduchém a elegantním designu je k vychutnání vaší oblíbené polévky, ranních cereálií nebo odpolední svačinky přímo stvořená.

Je vyrobená z kameniny, díky čemuž udrží vaše jídlo déle teplé a stane oblíbeným kouskem ve vaší sbírce nádobí.

Vlastnosti misky Colores

Materiál: Kamenina

Objem: 680 ml

Barva: Colores (různé barevné provedení)

Design: Jednoduchý a elegantní

Na této stránce si můžete misku Colores zakoupit.

Přednosti kameninové misky

Kamenina má skvělé tepelné vlastnosti, takže vaše jídlo zůstane teplé po delší dobu, což je ideální pro vychutnání vaší oblíbené polévky nebo cereálií.

Kamenina je také velmi odolná a trvanlivá, takže se nemusíte bát, že by se miska snadno rozlomila při pádu nebo jiném nechtěném nárazu.

Jak se o misku starat

Misku Colores je možné mýt v myčce na nádobí, takže se o ni nemusíte starat příliš složitě. Je však doporučeno misku vyndat z myčky ihned po dokončení cyklu, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení povrchu.

Pokud si přejete misku mýt ručně, doporučujeme použít měkkou houbičku nebo kartáček a jemný, neagresivní prostředek ke stírání nečistot, aby nedošlo k poškození povrchu misky.

Kameninová miska Colores

Závěr

je skvělou volbou pro každého, kdo si chce užít své oblíbené jídlo v elegantním a trvanlivém nádobí. S jejími tepelnými vlastnostmi a odolností se určitě stane oblíbeným kouskem ve vaší kuchyni.