Rubriky
Atawa

Velký odpadkový koš Addis Swing s objemem 66,5 litrů a rozměry 33 x 33 x 66,5 cm


Velký odpadkový koš Addis Swing – dokonalé řešení pro domácnosti i kancelářské prostory

Velký odpadkový koš Addis Swing s objemem 66,5 litrů a rozměry 33 x 33 x 66,5 cm je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují velký a prostorný koš na třídění odpadu. Tento koš je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro kancelářské prostory či menší firmy.

Kvalitní materiál a snadná údržba

Tento klasický odpadkový koš s klasickým víkem je vyroben z odolného materiálu, který zaručuje dlouhodobou a spolehlivou funkci koše. Povrchová úprava koše pak umožňuje snadnou údržbu a čištění, díky čemuž je koš velmi hygienický a nezadělává na problémy s nečistotami

Zajímavý design a pestrá barevná škála

Koš Addis Swing se pyšní zajímavým designem, který dělá z koše slušivý kus nábytku, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Pestrá barevná škála koše pak umožňuje zvolit si tu správnou barvu pro každý prostor a každý vkus.

Pokud Vás tento velký odpadkový koš zaujal, můžete si ho zakoupit na velkynabytek.cz.

Odpadkový koš Addis Swing

Velký odpadkový koš Addis Swing je skvělou volbou pro všechny, kteří potřebují velký a prostorný koš na třídění odpadu. Kvalitní materiál, snadná údržba, zajímavý design a pestrá barevná škála jsou jen některé z výhod tohoto koše. Pokud tedy hledáte kvalitní a spolehlivý koš na třídění odpadu, neváhejte a sáhněte právě po koši Addis Swing s objemem 66,5 litrů.