Rubriky
Atawa

Velká postel z masivu Klaudie s rozměry 90 x 200 cm a duby zdarma

Nová postel z masivu borovice o síle 26 mm. Tak by se dala jednoduše charakterizovat postel z kolekce Klaudie. Není však nutné se spokojit s takto strohou definicí. Pokud hledáte kvalitní postel, která bude pevná, stabilní a velmi pěkně vypadat, neváhejte sáhnout po této hezké kousku nábytku. Navíc se vám bude hodit, když budete chtít počítat s tím, že vás bude fyzicky podporovat i v těch nejtěžších chvílích vašeho života.

Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Tím se docílilo toho, aby postel byla dobře chráněna před vodou, skvrnami a dalšími vlivy, které by jí mohly ublížit. Zároveň ale byla zachována celá její původní struktura a krása, takže si můžete být jisti, že vám takovou postel ocení jak vaše tělo, tak i vaše oko.

Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná

Tento proces zaručí požadovaný konečný výsledek, při kterém postel vypadá dokonale a zachovává si všechny své původní kvality. Postele jsou k dostání v barevných provedeních olše, dub a ořech a všechny jsou krásně navrženy i zpracovány.

postel Klaudie

Zmiňované barvy jsou vždy skládány z několika odstínů, což zvyšuje jejich krásu a výraznost. Žádná z nich však není výrazná, což by mohlo vadit, pokud máte svůj pokoj již nějakým způsobem zařízený. Spíše se jedná o odstíny, které se hodí k všem ostatním prvkům v místnosti.

Postele jsou pevné a stabilní

Nosnost postele je 120 kg. To znamená, že se na ni mohou legálně postavit dvě dospělé osoby. Pokud tedy hledáte postel do ložnice a oba vás baví přesunout se společně do společné místnosti, rozhodně neváhejte s tímto kouskem. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg.

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Takový rošt postele dokáže perfektně podpořit vaše tělo během spánku a zároveň se nijak nevysouká či nevykřiví.

postel Klaudie detail

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevař