Rubriky
Atawa

Tutumi Nástěnný věšák REA Simple černý – stylový a praktický doplněk do každého interiéru

Umístění ručníku v koupelně není žádná potíž! Jednoduchým řešením je nástěnný věšák REA Simple. Jeho tvar je minimalistický a hodí se takřka všude a nemusíte ho využívat jen v koupelně. Má multifunkční využití a klidně poslouží jako háček na utěrky ve vaší kuchyni. Je drobný a elegantní, tudíž ničím nenaruší atmosféru prostoru.

Multifunkční využití

Tento věšák není určen jen pro umístění ručníků. Je to multifunkční doplněk, který může posloužit k různým účelům. Například v kuchyni jako háček na utěrku nebo v obývacím pokoji jako věšák na kravatu. Díky jeho malým rozměrům není velkým náročníkem na prostor a hodí se takřka do jakéhokoliv aranžmá.

Pro větší pohodlí používání věšáku je vhodné jej umístit vždy ve výšce, ve které si ručník Vás i Vaši rodinu snadno dosáhne. Montáž na zeď je velmi snadná a v balení se nachází vše, co k ní potřebujete. Všechny šrouby a hmoždinky zdarma.

Specifikace produktu

  • Barva: černá
  • Material: kov
  • Rozměry: 15x7x4 cm
  • Výrobce: Tutumi
  • Kategorie: Koupelnové doplňky

K tomuto produktu je možné dokoupit další sanitární doplňky od stejné značky, například Držák na toaletní papír REA Simplicity nebo Držák na WC kartáč REA Easy.

Tutumi Nástěnný věšák REA Simple černý

Jestliže hledáte doplněk do svého interiéru, který bude jak praktický, tak stylový a minimalistický, pak je nástěnný věšák REA Simple tou správnou volbou pro Vás. A pokud Vás tento produkt zaujal a rádi byste si ho pořídili, můžete to udělat jednoduše kliknutím na odkaz ZDE.