Rubriky
Atawa

Růžový koberec Think Rugs Michelle Collins Rosalia, 150 x 230 cm – krása zahřeje domov

Pro mnoho z nás je domovem útočištěm a místem, kde se cítíme pohodlně a můžeme se uvolnit. Proto je tak důležité vytvořit si interiér, který nám umožní relaxovat a být v klidu. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je správná volba dekorativních prvků, jako je koberec. A pokud hledáte koberec s vysokou estetickou hodnotou a zároveň praktický, růžový koberec Think Rugs Michelle Collins Rosalia by mohl být tím pravým pro vás.

Není to jen koberec, je to umělecké dílo

Tento koberec není jen obyčejným doplňkem, který zahřeje vaše bosé nožky. Do detailu vyladěný moderní design známé ilustrátorky Michelle Collins z něj dělá beze sporu téměř umělecké dílo. Ručně kreslený motiv, který je potom digitalizován a vytvořen na koberec, z něj činí jedinečnou ozdobu pro váš interiér.

Růžový koberec Think Rugs Michelle Collins Rosalia, 150 x 230 cm

Bez kompromisů – praktický a krásný zároveň

Vzhled však není jeho jedinou předností. Díky polyesterovému materiálu je velmi příjemný na našlápnutí a dobře odolává skvrnám i blednutí barev. To znamená, že si můžete užívat jeho krásu dlouho a bez jakýchkoliv kompromisů. Navíc se snadno udržuje – stačí ho prát v pračce na 30 °C.

Jak zapadne do interiéru?

Růžová barva, v kombinaci s černými a bílými pruhy, dodává koberečku elegantní a moderní vzhled. Skvěle se tak hodí do interiéru, který odráží váš osobitý styl a vkus. Růžová barva zároveň dodá vašemu prostoru teplo a romantiku. Velikost 150 x 230 cm je ideální pro obývací pokoje nebo ložnice, ale samozřejmě můžete najít jiné využití.

Koberec Think Rugs Michelle Collins Rosalia je jedinečnou směsicí krásy a užitnosti.

Zakoupit si ho můžete zde:

https://www.nabytekhned.cz/produkt/ruzovy-koberec-think-rugs-michelle-collins-rosalia-150-x-230-cm