Rubriky
Atawa

Páková umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E s odtokovou soupravou v kartáčovaném černém chromu


Popis produktu

Páková stojánková umyvadlová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje výpustí v barevném provedení černý chrom. Díky odtokové soupravě je tento produkt velmi praktický a usnadní vám umytí rukou.

Kvalitní materiály

Baterie je vyrobena z nejlepších materiálů (včetně chromu), takže je odolná vůči poškrábání a korozivzdorná. To znamená, že vám baterie bude sloužit po mnoho let.

Vlastnosti produktu

Průtok baterie je 5 litrů/minutu, což znamená, že voda bude proudit rychle a efektivně. Díky výšce baterie je práce s ní velmi pohodlná a umytí rukou bude pro vás velkým potěšením.

Kartáčovaný černý chrom

Barva kartáčovaného černého chromu je neobyčejně elegantní a vkusná a dokáže zlepšit vzhled koupelny. Navíc se tento produkt dokonale hodí k modernímu interiéru a k celkovému stylu vašeho bydlení.

Proč si koupit tuto pákovou umyvadlovou baterii s odtokovou soupravou?

1. Kvalita – Tato baterie je vyrobena z nejlepších materiálů, které zajistí její kvalitu a odolnost.

2. Efektivita – Voda bude s touto baterií proudit rychle a efektivně. Díky odtokové soupravě se práce s touto baterií velmi usnadní.

3. Vzhled – Kartáčovaný černý chrom bude vypadat velmi vkusně a doplní vzhled vaší koupelny.

Závěr

Pokud hledáte pákovou umyvadlovou baterii s odtokovou soupravou v kartáčovaném černém chromu, Hansgrohe Talis E je skvělou volbou pro vás. Kvalita, efektivita a vzhled této baterie budou perfektně vyhovovat každému modernímu bytu. A pokud se vám tento produkt líbí, navštivte web Maliboo.cz, kde si můžete tento produkt zakoupit za velmi atraktivní cenu.