Rubriky
Atawa

Oslnivý Žlutý jutový běhoun Equinox od Flair Rugs: Ideální doplněk do každého interiéru!


Oslnivý Žlutý jutový běhoun Equinox od Flair Rugs

Ideální doplněk do každého interiéru! Dopřejte svému domovu nápaditý design originálního koberce Flair Rugs Equinox. Nevšední kombinace žluté super měkké bavlny s udržitelně získávanou jutou, dělá z tohoto koberce kousek, který pozvedne styl v obývacím pokoji nebo ložnici o stupeň výše.

žlutý jutový běhoun

Zároveň díky tomuto ručně tkanému koberci z Indie ochráníte podlahu před poškozením a vaše nožky před zimou.

Tipy pro péči o váš nový koberec

Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.

Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.

Z koberce raději netahejte žádné volné nitě. Uvolněné nitě odstřihněte opatrně nůžkami. Malé ztráty vláken jsou u nového koberce zcela normální.

Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.

Koberec je oboustranný, proto doporučujeme pravidelně obracet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.

Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.

Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Styl pro váš interiér

Žlutá barva symbolizuje radost, energii a optimismus. Proto není divu, že se stala velmi populární volbou pro interiéry. Žlutý kobercový běhoun od Flair Rugs bude dokonalým doplňkem pro každý interiér. Vybírejte k němu žluté, nebo naopak tlumené barvy, které rozproudí energii v každé místnosti.

Tak neváhejte a pořiďte si kousek, který zaujme a zároveň dodá vašemu domovu té správné kouzlo. Tento koberec je dostupný na vybirejnabytek.cz.