Rubriky
Atawa

Opviq Stropní svítidlo Delieron I bílé: Oslnivě moderní a elegantní řešení pro váš interiér!

Světlo hraje v interiéru důležitou roli. Kromě své funkčnosti může svítidlo sloužit také jako doplněk, který dokáže celkem změnit atmosféru prostoru. Pokud hledáte oslnivě moderní a elegantní řešení pro váš interiér, potom byste měli zvážit nákup stropního svítidla Delieron od společnosti Opviq.

Stropní svítidlo Delieron na sebe okamžitě strhne pozornost

Stropní svítidlo Delieron na sebe okamžitě strhne pozornost a stane se středobodem každého interiéru, a to díky svému extravagantnímu stínidlu, které je vyrobeno z MDF v bílé barvě. Vzhledem k tomu, že je vyrobeno z MDF, je to velmi odolný a odolný materiál s prodlouženou životností.

Stínidlo svítidla je navrženo tak, aby bylo co nejefektivnější a aby rozptylovalo světlo až na vzdálenost několika metrů. Proto je tento kus vynikající volbou pro větší místnosti s více lidmi, kde potřebujete dostatečné osvětlení.

Stropní svítidlo Delieron je velmi snadné připevnit a můžete ho zavěsit na jakoukoli výšku, která vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Nastavitelný kabel vám umožní jednoduše přizpůsobit světelný zdroj tak, aby odpovídal vašim potřebám.

Série Delieron

Stropní svítidlo Delieron je součástí série Delieron, která nabízí mnoho dalších kousků, které mohou být nejen kouzelnými doplňky do vašeho interiéru, ale také mohou být praktické pro každodenní použití. Pokud hledáte elegantní a moderní doplněk interiéru, pak je tato série pro vás určena.

Specifikace produktu

Výrobce Opviq zdůrazňuje nejen moderní vzhled Delieronu, ale také funkčnost. Stropní svítidlo Delieron má následující charakteristiky:

  • Materiál: MDF
  • Barva: bílá
  • Speciální design
  • Nastavitelný kabel
  • Typ závitu: E 27 Max 45 – 60 W

Nezapomeňte, že pro použití stropního svítidla Delieron je potřeba žárovka s maximálním výkonem 45 – 60 W s typem závitu E27.

Další důležitou informací jsou rozměry svítidla:

  • Výška: 55 cm
  • Délka stínidla: 22 cm
  • Průměr stínidla: 59 cm

Přizpůsobte svůj interiér s opviq stropním svítidlem Delieron I bílým, které najdete na bestnabytek.cz.

Stropní svítidlo Delieron I bílé

Stropní svítidlo Delieron z Opviq je dokonalým prvkem interiérového designu. Jeho elegantní design a moderní vzhled z něho dělají umělecké dílo, které nádherně osvětluje váš domov.

Stropní svítidlo Delieron I bílé

Delieron je svítidlo, které může být instalováno prakticky kdekoli v domě, od obývacího pokoje po ložnici. Je ideálním doplňkem pro každý vkus a interiérový styl. Podívejte se také na další kousky ze série Delieron a doplňte váš interiér zcela novými svítidly od Opviq.