Rubriky
Atawa

Nový regál Hanah Home Tekli dub – praktický a moderní doplněk vašeho bytu


Moderní a praktický design

Pokud hledáte moderní a praktický nábytek pro váš byt, můžeme vám s radostí představit nový regál Hanah Home Tekli dub. Jeho moderní design a praktické úložné prostory vám umožní uložit všechny vaše věci na jednom místě a mít je vždy po ruce.

Police a úložné boxy pro všechny vaše věci

Regál Tekli vybavený policemi a úložnými boxy nabízí dostatek prostoru pro uložení všech vašich potřebných věcí. Můžete si na něj dát knihy, dekorativní předměty, ale také věci denní potřeby jako jsou kabelky, obuv nebo dokonce i oblečení.

Vyroben z kvalitních materiálů

Regál Tekli je vyrobený z kvalitních materiálů, a to z melaminové nábytkové desky. Tato deska je velmi odolná a zároveň snadno čistitelná. Jeho barva je v tmavém dubu, který se hodí do různých typů interiéru.

Využití v různých typech interiéru

Regál Tekli nabízí široké využití v různých typech interiéru. Můžete jej umístit do vstupních hal, obývacích pokojů, ložnic nebo dokonce i do dětských pokojů. Jeho moderní design jej činí univerzálním kouskem nábytku.

Podívejte se i na další produkty ze série Tekli.

Specifikace produktu:

Regál Tekli

Barva: dub tmavý

Moderní styl

Materiál: melaminová deska o tloušťce 18 mm

Rozměry:

Šířka: 59 cm

Výška: 120 cm

Hloubka: 35 cm

Nový regál Hanah Home Tekli dub je praktický a moderní doplněk pro váš byt. Pokud hledáte vysokou kvalitu, praktickost a moderní design, regál Tekli je ideální volbou pro vás. Jeho rozměry jsou dostatečně kompaktní, aby se vešel i do menších prostor a nabízí vám dostatek místa pro uložení všech vašich potřebných věcí. Pokud máte zájem o tento kousek nábytku, navštivte stránku https://www.naradi-cz.cz/produkt/hanah-home-regal-tekli-dub a objednejte si ho ještě dnes.

Regál Tekli

Nový regál Hanah Home Tekli dub je perfektním doplňkem vašeho bytu. Kromě praktickosti nabízí i moderní design, který se hodí do různých typů interiéru. Navíc je kvalitně vyrobený z melaminové nábytkové desky, která je velmi odolná a snadno čistitelná. Regál Tekli je vynikající volbou pro ty, kteří hledají moderní nábytek s praktickými úložnými prostory.