Rubriky
Atawa

Nová rohová sedací souprava VERTIZO v provedení Tipa 101

Vyřešte otázku uspořádání svého interiéru jedním krokem!
Velká a prostorná sedací souprava Vertizo je to pravé do velkých otevřených prostor. Je ideální jako dominantní prvek Vašeho interiéru. Jednoduchým ovládáním se dá rozložit na poměrně velkou spací část, na které se bez problému vyspí i dva lidé.

Design

Sedací souprava Vertizo v provedení Tipa 101 je nejnovější designové řešení, které Vám umožní být ve svém domově nejen pohodlně a prakticky, ale také s vkusným stylem. Kombinace luxusní kůže a moderního designu učinila z této sedačky středobod Vašeho obývacího pokoje. A pokud hledáte kousek nábytku, který skvěle zapadne do Vašeho volného prostoru, tak je tento model tou pravou volbou.

Odkaz na produkt najdete zde: https://www.nabytekhned.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-vertizo-provedeni-tipa-101

Kvalita a komfort

Tato rohová sedací souprava je vyráběna podle nejpřísnějších standardů kvality a bezpečnosti. Materiály používané při výrobě se vyznačují vysokou odolností vůči opotřebení a poškození a zaručují maximální komfort. Kromě rychle a snadno rozložitelné spací plochy se může pochlubit také velkorysým úložným prostorem, který je ukryt v područkách sedací soupravy. Pohodlí při odpočinku a relaxaci je pro nás na prvním místě.

obrázek sedací soupravy Vertizo

Zakoupit můžete hned teď

V naší nabídce naleznete sedací soupravu Vertizo v provedení Tipa 101 za vynikající cenu. Využijte našeho rychlého a pohodlného online nákupu a získejte úžasný kus nábytku do svého domova. Kvalita, komfort a design Vás rozhodně nezklamou.

obrázek sedací soupravy Vertizo

Tak neváhejte a objednejte si svou novou rohovou sedací soupravu Vertizo již dnes!