Rubriky
Atawa

Mondex přináší novinku: kulatý květináč LISA o průměru 40 cm v antracitovém provedení

Květiny jsou nádherným doplňkem každého domu a zahrady. Aby všechno vypadalo pěkně, je důležité vybrat správný květináč. Pokud tedy hledáte květináč, který nejen dokonale zapadne do vašeho interiéru, ale také bude odolný vůči silnému UV záření i mrazu, máme pro vás tu novinku od Mondexu – kulatý květináč LISA s průměrem 40 cm v antracitovém provedení.

Jednoduchý styl a moderní barevné provedení

LISA květináč je navržen tak, aby se skvěle hodil do každého interiéru či zahrady. Jeho jednoduchý design v kombinaci s moderním antracitovým provedením zaručeně zapadne do vašeho stylu. Můžete ho použít jako elegantní květináč pro vstupní halu, jako doplněk k elegantním nábytku nebo do zahrady či na terasu s moderním nábytkem.

Kvalitní materiál pro extra odolnost

Vyřešit problém neodolnosti květináčů vůči silnému UV záření je jednou z největších výzev pro výrobce květináčů. Mondex ale s tímto problémem úspěšně bojuje! LISA květináč je vyroben z extra kvalitního materiálu, který je odolný vůči UV záření. K tomu je třeba dodat, že tento materiál je rovněž odolný vůči nízkým teplotám, takže se nemusíte obávat mrazu – váš květináč zůstane v perfektním stavu.

Specifikace produktu

Přinášíme vám specifikace LISA květináče:

  • Jednoduchý, ale moderní design
  • Kvalitní materiál pro extra odolnost
  • Odolnost vůči silnému UV záření
  • Odolnost vůči nízkým teplotám

Přejděte na stránky bestnabytek.cz a objednejte si svůj nový květináč LISA ještě dnes!

Mondex květináč
Mondex květináč na terase
Mondex zahrada s květináči

Zdroj: Mondex.cz