Rubriky
Atawa

Moderní záchod s bidetem Geberit Aqua Clean bílá/chrom 146.212.21.1 – recenze a funkce

Geberit AquaClean Mera povyšuje komfort toalety s integrovanou sprchou na zcela novou úroveň. Pokud hledáte moderní a komfortní řešení pro vaši toaletu, pak je tento záchod s bidetem Geberit Aqua Clean tím pravým pro vás. Jeho kvalitní materiály, hladké linie a úžasné funkce Vás příjemně překvapí při každém použití.

Patentovaná technologie WhirlSpray zaručuje dokonalou očistu

Je jedno, jakou funkci využijete – sprchu, bidet nebo fén – Geberit AquaClean Mera se postará o to, aby byla očista důkladná a hygienická. Protože tento záchod s bidetem využívá patentovanou technologii WhirlSpray, která dokonale opláchne a osvěží celou oblast okolo análního otvoru. Jemný a osvěžující sprchovací proud vody bude skvělým doplňkem pro každodenní toaletní hygienu.

Chcete si koupit tento záchod s bidetem? Pak klikněte na tento odkaz: Geberit Aqua Clean

TurboFlush splachování a inovativní keramická mísa bez okrajů

Geberit AquaClean Mera nabízí také účinné a tiché splachování TurboFlush. Mísa bez okrajů pak zaručuje snadné čištění bez různých rýh a hran, do kterých by se mohly ukládat bakterie a nečistoty. To z ní činí nejen kvalitní záchod s bidetem, ale také velmi hygienické řešení pro vaši koupelnu.

Automatické otevírání a zavírání víka s diskrétním osvětlením

Vyberte si z několika hezkých designových variant, které jsou k dispozici. Geberit AquaClean Mera je navržen s ohledem na čistotu, elegantní linie a dokonalý design. Díky systému automatického otevírání a zavírání víka si můžete být jisti, že vaše koupelna bude vždy dokonale upravená. Diskrétní osvětlení pomáhá vytvořit v koupelně příjemnou atmosféru.

Vyhřívané sedátko a odsávání zápachu

Když už jsme u těch komfortních funkcí, nesmíme zapomenout na vyhřívané sedátko, které je naprosto fantastické zvláště v zimních měsících. K tomu přidejme ještě odsávání zápachu, a máme řešení, které dokáže skloubit příjemné s užitečným a zároveň zachovat dokonalou hygienu.

Tedy pokud hledáte záchod s bidetem, který je dokonalým mixem kvality, elegance a komfortu, vyzkoušejte Geberit AquaClean Mera a užijte si to nejlepší v oblasti toaletní hygieny.

Chcete si koupit tento záchod s bidetem? Pak klikněte na tento odkaz: Geberit Aqua Clean

Záchod s bidetem
Záchod s bidetem