Rubriky
Atawa

Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Montreux s výpustí v kartáčovaném niklu 16515820

Chcete-li svůj koupelnový interiér vylepšit moderním a stylovým kusem, rozhodně byste neměli minout jednu z nejnovějších verzí umyvadlové baterie Hansgrohe Axor Montreux. Tato páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí je spojena s dokonalým designem, vysoce kvalitními materiály, což z ní dělá jednu z nejlepších volb v oboru.

Barevné provedení kartáčovaný nikl

Jedno z hlavních rysem této moderní umyvadlové baterie Hansgrohe Axor Montreux s výpustí, kromě vysoké kvality a designu, je i to, že je k dispozici v barevném provedení kartáčovaný nikl. Jedná se o velmi oblíbenou barevnou variantu, která je ideální pro moderní koupelnové interiéry s príživým stylém.

Průtok baterie je 5 litrů/minutu. To znamená, že si bez problému umyjete ruce a obličej nebo si napustíte vodu do nádoby na mytí. Také díky tomuto průtoku se bude baterie i déle trvá a nebudete se muset obávat prasknutí nebo jiného poškození.

Výška umyvadlové baterie Hansgrohe Axor Montreux s výpustí v kartáčovaném niklu 16515820 je 22,8 cm. To znamená, že si budete moci v klidu umýt ruce bez nutnosti se krčit nebo ohýbat, což zajišťuje vysoký komfort a pohodlí.

Ramínko této umyvadlové baterie Hansgrohe Axor Montreux s výpustí se nachází ve výšce 9,8 cm. Díky této výšce bude voda vylévat do umyvadla přesně tam, kde chcete, a nebudete muset řešit zbytečné znečištění okolí.

K doplnění své koupelny moderním a stylovým kouskem rozhodně zvažte umyvadlovou baterii Hansgrohe Axor Montreux s výpustí v kartáčovaném niklu 16515820. Je to investice, která se bezesporu vyplatí, a která vám poskytne neustálý komfort, spolehlivost a dá koupelně ten správný nádech.

Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Montreux s výpustí v kartáčovaném niklu 16515820