Rubriky
Atawa

Moderní umyvadlová baterie Hansa MEDICA bez výpusti chrom 01042186 pro dokonalou hygienu koupelny

Dokonalá hygiena je pro koupelnu zcela klíčová. Když jste tam, abyste se umyli, měli byste být schopni mít skvělou zkušenost bez jakýchkoli obav o přenos bakterií nebo jiných mikrobů. Odstraňte tyto obavy se stojánkovou umyvadlovou baterií Hansa MEDICA.

Bez výpusti

Tato baterie vám umožní mít dokonalou kontrolu nad vodou, která k vám vychází. Bez výpusti zjednodušuje proces mytí a odstraňuje všechny momenty, kdy by mohly mikroby proniknout do osoby, která používá umyvadlovou baterii. Navíc tato bezvýpustová konstrukce znamená, že voda nezadržuje žádné množství ve výpusťovém kanálu, což také eliminuje riziko kontaminace.

Vysoce kvalitní provedení

Tato umyvadlová baterie je vyrobena v moderním chromovém provedení, což jí dodává luxusní vzhled. Váš interiér se stane elegantnějším a bude se vám líbit každý den. Praktické rozměry jsou další hlavní výhodou této baterie – s výškou pouhých 14,6 cm a ramínkem ve výšce 8,1 cm, se snadno vejde do každé koupelny, aniž by rušila další prvky.

Přemýšlíte o tom, zda byste tuto moderní umyvadlovou baterii měli zakoupit?

Máte nyní možnost si ji zakoupit na našem e-shopu za velmi příznivou cenu. Klikněte na tento odkaz a objednejte si ji dnes!

Umyvadlová baterie Hansa MEDICA

Tak už neváhejte a pořiďte si ji dnes. Budete z ní nadšeni!