Rubriky
Atawa

ModernClock Nástěnné hodiny Slim s hnědo-oranžovým designem


Dřevěné dubové hodiny jsou dokonalou dekorací pro minimalisty

ModernClock Nástěnné hodiny Slim jsou krásným příkladem dokonalého minimalistického designu. Hnědo-oranžové barvy dodávají hodinám jedinečný a elegantní vzhled. Tyto hodiny spolu s perfektně ladícími barevnými ručičkami se stanou úžasnou dekorací pro mnoho místností, které potřebují trochu zmodernizovat svůj vzhled. Tyto krásné hodiny skutečně září i v režimu ticha.

Dokonalá kombinace

Tyto ModernClock Nástěnné hodiny Slim jsou perfektní směsicí minimalismu a klasického designu. Krásná kombinace barev vám umožní je umístit do mnoha místností. Hnědo-oranžový design dokonale ladí s mnoha typy nábytku, což z něj dělá skvělou volbu pro jakoukoli místnost, ve které budete chtít přidat něco stylového a útulného.

Hodiny s krásnými barevnými ručičkami spolu perfektně ladí.

Vyrobeno z kvalitního materiálu

Tyto nástěnné hodiny jsou vyrobeny z kvalitního 3mm dubového dřeva a 10mm MDF. Tyto materiály zaručují, že hodiny jsou pevné a odolné proti poškrábání či nárazu. Díky těmto kvalitním materiálům budou hodiny sloužit mnoho let a budou vypadat skvěle a jako nové.

Hodiny jsou vyrobeny z 3mm hrubého dubového dřeva a z 10mm hrubého MDF.

Rozměry a provedení

ModernClock Nástěnné hodiny Slim mají průměr ciferníku 33,5 cm. Celkové rozměry včetně ciferníku jsou 33 x 33 cm. Tyto hodiny jsou napájeny pomocí AA baterií, což znamená, že vás od nich neodtrhnou žádné nehezké kabely. Tyto hodiny můžete snadno umístit do jakékoli místnosti, kde potřebujete zjednodušit vzhled a přidat trochu náladového osvětlení.

Hodiny jsou napájeny pomocí AA baterií.

Závěr

jsou vyrobeny s vášní pro kvalitu a nápaditost. Jsou dokonalou volbou pro lidi, kteří se chtějí vyhnout složitému vzhledu a udržet si styl do jisté míry jednoduchý. Tyto hodiny jsou dokonalým příkladem toho, jak může klasický design splývat s moderním vzhledem. Pokud jste našli ModernClock Nástěnné hodiny Slim pro vás zajímavé, navštivte stránku našeho eshopu, kde si můžete tyto hodiny objednat za konkurenční cenu.

Nechejte naši nabídkou, aby vás přesvědčila o náročnosti naší práce

moderní hodiny
nástěnné hodiny
hnědo-oranžové hodiny