Rubriky
Atawa

Minimalistické stropní osvětlení v duchu skandinávského designu

Skandinávský design je v posledních letech velmi populární a to nejenom v oblasti nábytku a dekorací, ale i v oblasti osvětlení. Minimalistický styl, jednoduché tvary a přírodní materiály jsou charakteristické pro skandinávský design a to vše se odráží i v designu stropního osvětlení.

Jednoduché tvary a čisté linie

Minimalistické stropní osvětlení v duchu skandinávského designu se vyznačuje jednoduchými tvary a čistými liniemi. Většinou se jedná o kulaté, čtvercové nebo obdélníkové tvary, které jsou velmi nenápadné a zapadají do interiéru. Designéři se zaměřují na to, aby osvětlení bylo co nejjednodušší a nejpřirozenější.

Přírodní materiály

Skandinávský design se vyznačuje použitím přírodních materiálů, jako jsou dřevo, kůže, bavlna nebo vlna. Stejně tak je tomu i u stropního osvětlení. Designéři využívají přírodní materiály jako dřevo, sklo nebo kov, které jsou velmi elegantní a přirozené. Tyto materiály se navíc skvěle kombinují s ostatními prvky v interiéru.

Jemné a příjemné osvětlení

Minimalistické stropní osvětlení v duchu skandinávského designu se zaměřuje na jemné a příjemné osvětlení. Místo velkých a výrazných světel se používají menší svítidla, která vytvářejí příjemnou atmosféru. Designéři se snaží vytvořit co nejvíce přirozené světlo, které je příjemné pro oči a zároveň nevytváří ostré stíny.

Kvetinky a minimalistické osvětlení

Kvetinka-litvinov.cz nabízí širokou škálu minimalistického stropního osvětlení v duchu skandinávského designu. V naší nabídce najdete svítidla v různých tvarech a velikostech, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako je dřevo, sklo nebo kov. Naše svítidla vytvářejí příjemné a jemné osvětlení, které dokonale zapadne do každého interiéru. Navíc si u nás můžete vybrat i z různých druhů květin, které se skvěle kombinují s minimalistickým osvětlením a vytvářejí tak dokonalou atmosféru v každém interiéru.