Rubriky
Atawa

Dubový konferenční stolek Woodman Camden s březovou podnoží – stylový nábytek pro moderní interiéry


Dubový konferenční stolek Woodman Camden s březovou podnoží

Konferenční stolek Camden od značky Woodman bude stylovým doplňkem nejen v moderních, ale i v klasicky zařízených interiérech. Desku stolu z dřevotřísky s dubovým dekorem a tištěným inkoustovým vzorem rybí kosti doplňuje černě lakovaná podnož z masivního březového dřeva, která zaručuje stolku perfektní stabilitu a dodává celkovému vzhledu krásný kontrast. Stolek Camden se stane atraktivním kouskem v obývacím pokoji v moderním stylu s přírodními prvky.

Stylový doplněk pro moderní interiéry

Konferenční stolek Camden od značky Woodman je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový doplněk pro svůj moderní interiér. Stůl je vyroben ze dřevotřísky s dubovým dekorem a tištěným inkoustovým vzorem rybí kosti, což dodává celku příjemnou přírodní atmosféru. Černě lakovaná podnož z masivního březového dřeva zase zaručuje perfektní stabilitu a celkovému vzhledu dodává stylový kontrast.

Čištění a údržba

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Pro zvýšení životnosti a ochrany stolu doporučujeme používat podložky a nepokládat na ně těžké předměty. V případě nečistot je nutné je odstranit okamžitě a nechat stůl vyschnout. Vyvarovat se také přímému slunečnímu záření.

Výrazným designem a kvalitním zpracováním se konferenční stolek Woodman Camden s březovou podnoží stane atraktivním kouskem do každého moderního interiéru. Objednejte si ho nyní na brega.cz a udělejte si radost nejen vy, ale i vašim blízkým.

Konferenční stolek Woodman Camden

Konferenční stolek Woodman Camden s březovou podnoží je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a designový nábytek do svého moderního interiéru. Díky kvalitnímu zpracování a preciznímu designu se stane skvělým doplňkem k vašemu nábytku a dodá pokojům sympatickou a příjemnou atmosféru. Objednejte si tento stylový konferenční stolek na brega.cz.

Konferenční stolek Woodman Camden

Pro zachování krásného vzhledu se nedoporučuje používat ostré nástroje, které by mohly poškrábat povrch stolu. Pokud máte na stole horké nápoje, je vhodné použít podložky nebo podšálky, abyste zabránili vybílení povrchu. Pokud se stolu rozhodnete prodloužit životnost, můžete využít speciální prostředky na údržbu dřevěného nábytku.