Rubriky
Atawa

Cerná stojací lampa Hoorns Katlyn vysoká 161 cm – moderní design pro vaše bydlení


Cerná stojací lampa Hoorns Katlyn vysoká 161 cm

Moderní design pro vaše bydlení

Hoorns Katlyn

Stolní lampa Kathlyn zaujme svým neobyčejně propracovaným vzhledem. Stínidlo navenek ukazuje elegantní matně černý lak, zatímco uvnitř skrývá přirozený třpyt. Zdobené designovým vzorkem, který vrhá hravé stíny na zeď, vytváří unikátní atmosféru. Lampa s prvky secesního stylu vnese do každého interiéru nádech luxusu.

Elegantní design pro každý interiér

Hoorns Katlyn 161 cm je ideální volbou pro milovníky moderního a stylového bydlení. Výrobci se nechali inspirovat přírodou a přenesli její kouzlo do každé místnosti. Vysoká 161 cm lampa poskytuje dostatečné osvětlení a její designový vzor dává každému okolí neopakovatelnou atmosféru.

Hoorns Katlyn

Tato lampa pracuje s běžnými žárovkami s E27 závitem a osvětluje celou místnost. Její stojan je vyrobený z vysoce kvalitního kovu, který uspokojí každého estéta. Protože je stojací lampa pohyblivá, výšku lampy snadno nastavíte a upravíte osvětlení dle vaší potřeby.

Zakoupit Hoorns Katlyn 161 cm

Stojací lampa Hoorns Katlyn 161 cm je k dostání na stránkách společnosti Codina.cz za velmi přijatelnou cenu. Podívejte se na níže uvedený odkaz a přesvědčte se sami.

Zakoupit ho zde