Rubriky
Atawa

Boční zástěna pro sprchové dveře 90 cm Ravak Blix 9BH70100Z1 – recenze a specifikace


Recenze a specifikace boční zástěny pro sprchové dveře 90 cm Ravak Blix 9BH70100Z1

Pokud hledáte kvalitní a moderní boční zástěnu pro sprchové dveře, náš dnešní příspěvek Vám může velmi pomoci! Zde se dozvíte všechny detaily produktu, včetně jeho specifikací i vlastností. Takže neváhejte a pokračujte v čtení tohoto článku.

Popis produktu

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Tato boční zástěna od značky Ravak s délkou 90 cm je velice oblíbená mezi zákazníky po celém světě. Je to právě kvůli svému modernímu designu a vysoké kvalitě. Produkt se snadno montuje k sprchovým dveřím a je vhodný pro levou i pravou orientaci. Bílé profily zajišťují skvělé spojení s bílými sprchovými dveřmi, což vytváří dokonalý vzhled této kombinace. Bez dekoru čirá skla zase dodávají pocit prostornosti a elegance.

Technologie RAVAK AntiCalc®

Technologie RAVAK AntiCalc® je jedním z důvodů, proč byste měli zvolit právě tuto boční zástěnu. Její hydrofobní účinky totiž zabraňují usazování vodního kamene, takže sklo zůstává déle čisté a průhledné. Díky tomu Vám ušetří čas a peníze za čištění a údržbu. Pokud tedy hledáte produkt, který Vám výrazně usnadní život, Ravak Blix je to pravé rozhodnutí.

Posuvný systém otevírání

Další výhodou této boční zástěny je posuvný systém otevírání. Ten Vám poskytuje velmi jednoduchý a variabilní způsob vstupu a výstupu ze sprchového koutu. Velice praktické řešení hlavně pro malé koupelny, kde každý centimetr má svůj význam.

Chcete si tuto boční zástěnu pořídit? Navštivte náš e-shop na adrese www.nabytekhned.cz a objednejte si ji ještě dnes!

Boční zástěna pro sprchové dveře 90 cm Ravak Blix 9BH70100Z1

Závěr

Boční zástěna pro sprchové dveře 90 cm Ravak Blix 9BH70100Z1 je produkt, který Vám poskytuje skvělou kvalitu, moderní design a praktické vlastnosti. Jeho hydrofobní účinky a posuvný systém otevírání jsou jen některými z nich. Pokud hledáte perfektní doplněk do své koupelny, určitě sáhněte po této boční zástěně. Rádi Vám ji dopravíme až domů!