Rubriky
Atawa

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado s chromovanou sprškou CO242 – komfort a hygiena na vyšší úrovni


Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado s chromovanou sprškou CO242 je ideálním řešením pro úplnou a dokonalou hygienu při používání toalety. Páková podomítková baterie umožňuje snadné nastavení teploty a proudu vody a s bidetovou sprškou zvládne řešení každé potřeby.

Nastavení a instalace

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado CO242 je navržena pro snadnou a rychlou instalaci. Baterie je vyrobena ze špičkových materiálů, takže se nebojte, že by se rychle opotřebovala či zhoršila kvalita vody. Díky jednoduchému použití lze vodu použít všude, například při mytí sezení nebo úplném mytí po použití toalety.

Instalace baterie je velmi jednoduchá a probíhá pomocí klasického nástěnného nastavení. Díky rychloběžnému konektoru se instalace zvládne rychle a bezpečně.

Vlastnosti a funkce

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado CO242 je vyrobena ve spolupráci s výrobci hygienického vybavení a je nejen velmi účinná, ale také velmi příjemná na použití. Díky velmi jednoduchému ovládání může být používána snadno i lidmi s omezenou pohyblivostí.

Komfort použití a snadné ovládání jsou dalšími pozitivy této bidetové baterie. Díky skvělému výkonu a trvalosti poskytuje dlouhé roky používání bez nákladné údržby.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado s bidetovou sprškou

V našem e-shopu Sidonia nabízíme Bidetovou baterii RAV SLEZÁK Colorado s chromovanou sprškou CO242 za velmi příznivou cenu. Pokud chcete zvyšovat svoji úroveň hygieny v několika málo jednoduchých krocích, je tato baterie tou nejlepší volbou. Neotálejte a objednejte si ji ještě dnes!

Bidetová baterie

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado CO242 s chromovanou sprškou vám přináší nejen vysokou úroveň hygieny, ale i pohodlí a snadné použití. Díky vysoké kvalitě materiálů můžete s baterií počítat na mnoho let a nemusíte se bát zhoršení kvality vody.

Vyzkoušejte tuto pákovou podomítkovou baterii s bidetovou sprškou a uvidíte, že si ji zamilujete. Objednejte si ji ještě dnes přímo na našem e-shopu Sidonia.cz!

Bidet