Rubriky
Atawa

Bezúdržbové pařeniště G21 z hliníku ve velikosti 150 x 75 x 32 cm


V dnešní době, kdy jsou lidé stále více ekologicky zaměřeni, je důležité najít produkty, které jsou nejen funkční a esteticky pěkné, ale také šetří přírodu. Jedním takovým produktem je bezúdržbové pařeniště G21, které vás nejen ochrání váš oblíbený zelený poklad, ale také je naprosto šetrné k přírodě.

Vysoce kvalitní materiály zajišťují odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům

Bezúdržbové pařeniště G21 má obdélníkovou základnu z pozinkovaného plechu a je vyrobeno z kvalitního materiálu. Jeho výroba z hliníku zaručuje pevnost, stabilitu a zajišťuje odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Dvoukomorový polykarbonátový víko v kombinaci s hliníkovým rámem o tloušťce 4 mm, zajišťuje vysokou odolnost vůči prasknutí, následným tříštěním a UV záření.

Bezpečné ukotvení pařeniště do země

Pro maximální stabilitu a pevnost je pařeniště vyrobeno s rohovými díly, které jsou předchystány pro bezpečné ukotvení do země. V každém rohu je otvor pro kotvící prvek, jehož použitím zvýšíte odolnost pařeniště vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Toto bezpečné ukotvení také zajišťuje, že pařeniště zůstane stabilní i při větrném počasí.

Variabilní otevírání oken

Pařeniště má také variabilní otevírání oken, které umožňuje řídit proudění vzduchu v závislosti na počasí a potřebách vašich rostlin. To je zejména v letních měsících velmi výhodné, protože umožní přirozenou ventilaci a vyhneme se přehřívání rostlin.

Bezúdržbové provedení pařeniště zaručuje snadnou údržbu

Díky svému bezúdržbovému provedení se nemusíte obávat o péči o pařeniště. Jednoduše jej omyjete hadicí a necháte oschnout. Bezúdržbové provedení tak znamená, že pařeniště nevyžaduje žádnou další údržbu, což je pro mnohé uživatele velmi důležité.

Pařeniště G21 je ideální pro použití v zahradách, na vyvýšených terasách nebo balkoně. Díky svým rozměrům 150 x 75 x 32 cm můžete jednoduše najít perfektní místo pro umístění.

Závěr

Bezúdržbové pařeniště G21 je kvalitní, odolné a bezúdržbové pařeniště s variabilním otevíráním oken. Jeho rozměry jsou ideální pro použití v zahradách, na terasách nebo balkónech. Pařeniště je vyrobeno z vysokokvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Bezúdržbové provedení zase znamená snadnou údržbu a minimální nároky na úpravu. Pokud hledáte funkční a esteticky pěkný způsob pro ochranu vašich rostlin, bezúdržbové pařeniště G21 je tím pravým produktem pro vás!

pařeniště G21

Zdroj: <