Rubriky
Atawa

Antracitově šedá komoda Marckeric Miranda s šířkou 190 cm v dřevěném provedení

Uložte své ložní prádlo, část šatníku či jiné poklady do praktické komody Marckeric. Snadno zatočí s každým neorganizovaným prostorem. Není nic horšího, než když se po podlahách plazí prádlo a věci, které odmítají přijmout své pevné místo. S komodou Miranda už díky její praktičnosti nebudete mít problémy s ukládáním.

Nabízí se i designový prvek, který umožní vkusnou úpravu interiéru. Komoda Marckeric Miranda náleží do kategorie dřevěných komod. Jednoduchý design v podobě antracitově šedé barvy se hodí k interiéru, který nevyžaduje moc výrazné doplňky.

Komoda Marckeric Miranda

Komoda pro každého aranžéra interiéru

Design komody Marckeric Miranda se hodí pro každého aranžéra interiéru. Pokud bydlíte v rodinném domě či v bytovém domě, kde nic nemůžete přistavit, je tato komoda pro vás skvělou volbou. Jeho šířka 190 cm je dostatečná pro uložení spousty věcí.

Tento kousek je ideální pro každé moderní obydlí i kancelář. Praktické je i to, že ji můžete umístit kdekoliv v bytě podle vašich potřeb. Studie, obývací pokoj, kancelář, ložnice, předsíň či dětský pokoj – volba je na vás.

Detal komody Marckeric Miranda

Vlastnosti a specifikace

Základní vlastnosti této komody jsou:

  • Rozměry: šířka 190 cm, výška 89 cm a hloubka 50 cm
  • Výroba: dřevěná deska s povrchem ze šedého dekoru, lisované dřevovlákno
  • Označení produktu: Marckeric Miranda 190 cm
  • Výrobce: Marckeric
  • Barva: Antracitově šedá

Toto je link na produkt: https://www.bestnabytek.cz/produkt/antracitove-seda-drevena-komoda-marckeric-miranda-sirka-190-cm.